mobil-telefon mobil-whatsapp RVG TAMİR SÜRECİ NASIL İŞLİYOR
  • Garantili hizmet ve çözüm odaklı iş anlayışı...
  • +90 532 683 84 80
  • bilgi@rvgtamir.com

SÜREÇ NASIL İŞLİYOR

SÜREÇ NASIL İŞLİYOR

IntaroralSensör(RVG) tamiri, sıradan servisler tarafından yapılamayacak derecede ileri teknoloji ve tecrübe içermektedir. Birçok sensörüreticisi onarım hizmetini ücret karşılığında bile sunmaz; rvgtamir.com işte tam bu noktada devreye giriyor. Bugün kullanımda olan neredeyse tüm dijital dentalsensörleriileri teknolojik ekipmanlar ve 20 yılı aşkın görüntüleme cihazı onarım tecrübemiz ile onarıyoruz. Yine bu sayıca çok marka ve modelin birçoğuna kurulum ve eğitim desteği veriyoruz.

Birçok sorunuz olabileceğini biliyoruz; bu sayfa en sık sorulan soruların bazılarını yanıtlamaya ayırdık, sorularınıza cevap bulmak için lütfen tıklayınız.

ÖNCELİKLE WEB SİTEMİZDE BULUNAN SERVİS TALEP FORMUNU EKSİKSİZ DOLDURUN VE SİZE İLETECEĞİMİZ GÖNDERİ KODU İLE BELİRTİLEN KARGOFİRMASI İLE ÜRÜNÜ BİZE ULAŞTIRIN.
ÜRÜN TARAFIMIZA ULAŞTIKTAN SONRA SIRAYA ALINIR VE İŞİNDE UZMAN PERSONELİMİZ TARAFINDAN TESPİT İŞLEMİ YAPILIR, TESPİT SONRASI SEÇMİŞ OLDUĞUNUZ İLETİŞİM KANALI ÜZERİNDEN SÖZLÜ VEYA YAZILI OLARAK ARIZANIN GENEL TANIMI, FİYAT VE TESLİM SÜRESİ BİLDİRİLİR, BİLDİRİM SONRASI ONAYINIZA MÜTEAKİP ONARIM SÜRECİ BAŞLAR, ONARIM ESNASINDA CİHAZLA İLGİLİ TÜM AŞAMALARDA BİLGİLENDİRME (SMS, EPOSTA VB) MESAJLARI ALIRSINIZ. DİLERSENİZ SÜRECİ SİTEMİZDE BULUNAN ONLINE TAKİP SAYFASINDAN GÖREBİLİRSİNİZ.
ONARIMI TAMAMLANAN CİHAZLARIN BİLGİLENDİRMESİ TARAFINIZA YAPILIR VE TERCİH ETTİĞİNİZ ÖDEME KANALINDAN TAHSİLATIN TAMAMLANMASIBEKLENİR, TAHSİLAT MUHASEBE DEPARTMANI TARAFINDAN ONAYLANIR VE FATURASI KESİLEREK CİHAZIN ÇIKIŞ ONAYI VERİLİR.
MUHASEBE DEPARTMANINDAN ÇIKIŞ ONAYI ALINAN CİHAZ BİZE BELİRTTİĞİNİZ ADRESE ANLAŞMALI TAŞIYICI FİRMAMIZ İLE GÖNDERİLİR. ÜRÜN ONARIM TARİHİNDEN İTİBAREN AKSİ BİLDİRİLMEDİKÇE 6 AY GARANTİ KAPSAMINDADIR. GARANTİNİN KAPSAMI VE ŞARTLARI HAKKINDA DAHA AYRINLILI BİLGİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.
Not: Garantimiz dahilindeki cihazların taşıma ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. İlk defa servisimize gönderilen veya garantimiz dahilinde olmayan cihazların taşıma ücretleri göndericiye aittir.

Dental sektöre ilk olarak 1999 yılında dahil olduk. Bu süre zarfında çalıştığımız firmalar ve müşterilerimiz ile çok değerli çalışmalara imza attık. Bünyemizde daima ilgili okullardan mezun, kalifiye ve dürüst personeller ile hizmet verdik.

2001 yılında ilk RVG cihazını, daha sonra geçen 19 yıl içinde sayısız RVG cihazı onardık. Bu onarımlar ile başta siz hekimlerimize ve en önemlisi ülkemize önemli bir geri kazanım sağlamış olduk. Yıllık ortalamada servisimize 800-1000 adet civarında arızalı RVG cihazı gelmekte ve cihazların 19 Yıllık ekonomik büyüklüğü 35.000.000 EURO"yu bulmaktadır. Bu bedelin ülke içinde kalması ve ekonomiye geri kazandırılmasında katkı sağladığımız için mutlu ve gururluyuz.​.