mobil-telefon mobil-whatsapp Rvg Hakkında Sıkça Sorulan Sorular | ELEKTRODENT
  • Garantili hizmet ve çözüm odaklı iş anlayışı...
  • +90 532 683 84 80
  • bilgi@rvgtamir.com

RVG MERAK EDİLENLER

MERAK ETTİKLERİNİZ

Sorunun ne olduğu konusunda bir fikriniz yoksa bizimle irtibata geçebilirsiniz. Böylece size soracağımız sorular ve alacağımız yanıtlar değerlendirilerek genel bir yapabiliriz. Görüşme sonrasında cihazın tespiti yapılması için sizden bize ulaştırmanızı isteyebilir veya yazılımsal bir sorun ise uzak bağlantı yardımı ile sorunun çözümünü sağlayabiliriz.

Bu sorunun cevabını maalesef ürünü görmeden ve gerekli tespit yapılmadan vermemiz pek mümkün değildir. Fakat size en uygun çözümü sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Genelde çok karşılaştığımız bir sorudur ancak yine cevabı tespit sonucunda ortaya çıkacak olan bir durumdur. Genelde aksi belirtilmedikçe ve olağan üstü bir durum olmaması halinde ürünler bize ulaştıktan en geç 5 iş gününde müşterilerimize gönderilmektedir. Daha uzun süreli işlemler tespit ve fiyat teklifi aşamasında siz müşterilerimize yazılı olarak bildirilmektedir.

Evet, genellikle bütün markalara ait yazılım desteği veriyoruz. Bu kapsamda program kurulumu, uzaktan bağlantı ile eğitim ve sorun giderme işlemleri yapmaktayız. Lisans konusunda ilgili firma ile kontak kurularak ürün bilgileri doğrultusunda lisanslama çözümleri sunabiliyoruz. Ücretli lisans gereksinimi olması durumunda müşteriye gerekli bedeli yansıtıyoruz.

Evet, kablo değişimi ve kendimize özgü tamir yöntemleri ile kablo hasarlarını garantili olarak yapıyoruz.
Evet, birçok markaya ait yedek parça stoğumuz bulunmaktadır. Stoğu bulunmayan ürünlerin 3D çizimleri yapılarak yine 3D yazıcılarda veya kalıplama yöntemleri ile üretilebilmektedir.
Özel kliniklerin yanı sıra prosedürleri ve evrak işleyişi farklı çalışan devlet kamu kurumlarına, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerine de onarım hizmeti sunmaktayız.
Evet, Türkiye haricinde çevre ve komşu ülkelere, avrupaya ve tüm dünya çapında başarılı tamir işlemleri gerçekleştirdik. Referanslar ve sistem işleyişi hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Dental sektöre ilk olarak 1999 yılında dahil olduk. Bu süre zarfında çalıştığımız firmalar ve müşterilerimiz ile çok değerli çalışmalara imza attık. Bünyemizde daima ilgili okullardan mezun, kalifiye ve dürüst personeller ile hizmet verdik.

2001 yılında ilk RVG cihazını, daha sonra geçen 19 yıl içinde sayısız RVG cihazı onardık. Bu onarımlar ile başta siz hekimlerimize ve en önemlisi ülkemize önemli bir geri kazanım sağlamış olduk. Yıllık ortalamada servisimize 800-1000 adet civarında arızalı RVG cihazı gelmekte ve cihazların 19 Yıllık ekonomik büyüklüğü 35.000.000 EURO"yu bulmaktadır. Bu bedelin ülke içinde kalması ve ekonomiye geri kazandırılmasında katkı sağladığımız için mutlu ve gururluyuz.​.

içerik.

içerik.

Destek Programı (zip)