mobil-telefon mobil-whatsapp Rvg Tamir ve Elektrodent | Neden Biz ?
  • Garantili hizmet ve çözüm odaklı iş anlayışı...
  • +90 532 683 84 80
  • bilgi@rvgtamir.com

Elektrodent | Rvg Tamir Bakım ve Kurulum Merkezi

Elektrodent Kimdir ?

Dental sektöre ilk olarak 1999 yılında dahil olduk. Bu süre zarfında çalıştığımız firmalar ve müşterilerimiz ile çok değerli çalışmalara imza attık. Bünyemizde daima ilgili okullardan mezun, kalifiye ve dürüst personeller ile hizmet verdik.

2001 yılında ilk RVG cihazını, daha sonra geçen 19 yıl içinde sayısız RVG cihazı onardık. Bu onarımlar ile başta siz hekimlerimize ve en önemlisi ülkemize önemli bir geri kazanım sağlamış olduk. Yıllık ortalamada servisimize 800-1000 adet civarında arızalı RVG cihazı gelmekte ve cihazların 19 Yıllık ekonomik büyüklüğü 35.000.000 EURO"yu bulmaktadır.  Bu bedelin ülke içinde kalması ve ekonomiye geri kazandırılmasında katkı sağladığımız için mutlu ve gururluyuz.​

Geçtiğimiz zaman zarfında yurt dışından da müşteriler edinerek çeşitli marka ve modellerden gelen cihazların onarımını başarıyla tamamladık. Hali hazırda Azerbaycan, KKTC, Almanya, Arnavutluk, Bulgaristan, Yunanistan, Rusya, Türkmenistan, İran, Irak, ve Afrika ülkelerinden gelen cihazların onarımlarını da halen yürütmekteyiz.​ Bunun yanında sektörde bu ürünlerin ithalatını yapan firmalara da çözüm ortağı olarak destek veriyoruz.

Başarının tesadüf ile olmadığını biliyor, sunduğumuz hizmetleri sektör standartları üzerinde ekipman ve nitelikli personel altyapısı ile titizlikle gerçekleştiriyoruz. İşimizi severek yapıyor, kendimizi her gün gelişmekte olan teknolojiye adapte etmeye gayret ediyoruz..

Tamir ve servis hizmetinde garanti kavramını sektörde olmazsa olmaz yapmak için çaba harcıyor, onarımını yaptığımız tüm ürünleri garanti altına alarak kullanıcı güvenini en üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz.

İhtiyaç duyduğunuzda güvenilir ve nitelikli hizmetlerimiz ile daima yanınızda olmaya devam edeceğiz...