mobil-telefon mobil-whatsapp Garantili Rvg Tamiri ve Destek, 6 Ay Garanti, Profesyonel Hizmet, Kesintisiz Destek | ELEKTRODENT
  • Garantili hizmet ve çözüm odaklı iş anlayışı...
  • +90 532 683 84 80
  • bilgi@rvgtamir.com

RVG GARANTİ

img

RVG GARANTİ

Profesyonel iş tanımlaması yaptığımız, tecrübe ve servis kalitesinden söz ettiğimiz bir ortamda garantiyi göz ardı etmenin müşterilerimize haksızlık olacağını düşünüyoruz. Unutulmamalıdır ki; Kalite Tesadüf değildir!

Bizlerde iddiamızı ortaya koyduğumuz kalite anlayışımızın bir yansıması olarak 6 Ay Garantiyi tüm müşterilerimize sunmaktayız.Daha önce tamiri tarafımızdan yapılmış bir cihazın aynı noktadan arıza yapması durumunda, cihazların geliş/gidiş masrafları, onarım bedelleri ve diğer tüm harcamaları (yurtdışı masrafları dahil) tarafımıza aittir. Hiçbir şart altında Müşterimizden ilave bir ücret talep etmemekteyiz.

Ayrıca arızanın tekrarı halinde diğer bir seçenekte; Müşterimiz, yeni bir cihaz almayı tercih etmesi halinde daha önce tamirden alınan bedelin yeni cihazdan düşülmesi ile indirim imkanı sağlanmaktadır.

Bilgilendirme

Onarımı tamamlanan tüm işler aksi belirtilmedikçe 6 Ay (180 Gün) garantilidir. Bu garanti sadece onarım yapılan bölgeyi ve parçayı kapsar. Cihazın tamamını garanti altına almaz. Yapılan müdahale sonucunda garantisi ithalatçı firma tarafından devam eden ürünlerin garanti hak kaybı ile ilgili tüm sorumluluğu kullanıcıya aittir. Kullanıcı sadece rvgtamir.com üzerinden yapılan işin mahiyeti dahilinde hak sahibidir. Garantimiz altındaki cihazların ulaşım masrafları tarafımızdan karşılanmaktadır. Yurtdışı müşterilerimiz bu durumdan istisnadır.

Nasıl Yapıyoruz ?

Bize Ulaşın

  • +90 532 683 84 80
  • bilgi@rvgtamir.com